Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Козаченко Сергій Вікторович

БІОГРАФІЯ

Доктор економічних наук, професор. Член-кореспондент Гірничої академії наук України, академік Академії економічних наук України, Міжнародної академії вищої школи. Заслужений діяч науки і техніки України.

Народився 26 лютого 1941 р. у м. Києві.
У 1965 р. закінчив Київський політехнічний інститут.
Після закінчення аспірантури Науково-дослідного економічного інституту Держплану УРСР (1970 р.) більш ніж 30 років працює в сфері економічної науки. Більш 15 років проробив в Інституті економіки АН УРСР.
У період з 1991 по 1996 рр. очолив перший в Україні менеджмент-центр "Технології, інновації і малий бізнес" і кафедру малого бізнесу в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).
З 1996 р. - директор Міжнародного центру розвитку підприємництва та менеджменту - структури, створеної під патронатом Міжнародної Організації Праці (Швейцарія) і Міжнародного науково-технічного університету.
Автор і співавтор понад 170 опублікованих наукових праць, у тому числі 17 монографій.
Його наукова, практична і педагогічна діяльність спрямована на вирішення найважливіших теоретичних проблем інноваційного менеджменту, аналіз і адаптацію сучасного світового досвіду розвитку інноваційного підприємництва та менеджменту, розвиток теорії і практики управлінського консультування.
Неодноразово представляв Україну на міжнародних форумах, симпозіумах.
Брав активну участь у реалізації ряду великих міжнародних проектів в Україні з програм ТАСІS, ТАСІS-АСЕ, ТАСІС-Вistro, Світового банку та ін.
Нагороди: нагрудні знаки "За сумлінну працю" III ст., "Лідери XXI століття", медалі, орден “За заслуги” ІІІ ст. (10.2004 р.).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»